pytania
Surowa deska Zobacz większe

Surowa deska

Nowy produkt

Panel drewnopodobny

BEZ LAKIERU

Cena producenta 85,- Złotych za 1m2

Domów lakier i wpisz w opisie kolor.

Wymiary panelu: 1200mm X 166mm X 12mm

Do każdego zamówienia możesz dokupić lakier

 wydajność 1 litr na 10-15m2

SPRAWDŹ INNE KOLORY

Więcej szczegółów


85,00 zł brutto

za 1m2

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest panel drewnopodobny nielakierowany o wymiarach 1200 mm X 166 mm X 12 mm

Dopasuj panele do swoich potrzeb

Oferujemy surową deskę elewacyjną, drewnopodobną, którą możesz dostosować do własnych potrzeb. Deskę elewacyjną na styropianie można polakierować na dowolnie wybrany kolor. Oferujemy również lakiery do desek o wydajności 1 litra na 10 do 15 m2. Kupno surowych desek jako bazy do wykonania paneli elewacyjnych stwarza wiele możliwości dopasowania paneli do indywidualnych potrzeb. Możesz łatwo, bez pomocy fachowców, stworzyć fasadę budynku, o jakiej marzysz.

Prosty montaż, wiele możliwości

Oferowane deski elewacyjne montuje się tak samo szybko i łatwo, jak pozostałe panele elewacyjne drewnopodobne dostępne w naszej ofercie. Do montażu paneli nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia ani materiały ochronne (np. maski przeciwpyłowe czy okulary ochronne). Kontakt z panelami nie wywołuje żadnych negatywnych skutków dla zdrowia takich jak oparzenia czy podrażnienia śluzówki.

Sprawdź inne nasze produkty

Jeśli chcesz skorzystać z oferty gotowych, lakierowanych desek elewacyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdą się produkty spełniające wszystkie oczekiwania klientów. Zachęcamy do zakupu.