Najczęściej kupowane

Informacja

Marki Jest 3 marek

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • KNAUF

  Producent styropianu.

  Grupa Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Iphofen w Niemczech. Nasz asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane. Historia Knauf sięga 1932 roku, kiedy dwaj bracia Alfons i Karl Knauf założyli rodzinną firmę, która miała prowadzić wydobycie gipsu. Dzięki swojej odwadze, determinacji i umiejętnościom biznesowym zaledwie rok później otworzyli pierwszą własną fabrykę gipsu, dając podstawy temu, co dziś nazywamy Grupą Knauf. 

  Produkty marki Knauf są dostępne w sprzedaży w Polsce od 25 lat. W tym czasie zbudowaliśmy silną pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. Marka Knauf należy do najlepiej rozpoznawalnych w swojej kategorii i jest postrzegana jako marka Premium, za którą zawsze stoi wysoka jakość.

  Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF.

  Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

  Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wyspecjalizowane Centrum R&D oraz 35 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na całym świecie.

 • MITAR

  W 2001 roku powstała firma MITAR specjalizująca się w produkcji blatów kuchennych na zamówienie. Od początku produkty naszej firmy charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania. Wciąż zwiększamy asortyment naszych produktów. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy swoje doświadczenie zdobywają poprzez realizację prototypowych, skomplikowanych i innowacyjnych wizji projektantów.

 • QELEWACJE

  Producent paneli drewnopodobnych.

  Firma Qualiart powstała w 2001 a elementami na elewację zajęliśmy się w 2006 roku inwestując w produkcję profili fasadowych pod marką QELEWACJE. Profile już wtedy były dostępne a my tylko udoskonaliliśmy technikę nakładania masy klejowej na rdzeń styropianowy. Do końca 2015 roku sprzedaliśmy tysiące metrów profili w całej Polsce i doczekaliśmy się wielu naśladowców. W 2013 roku do naszej listwy prostej dołożyliśmy wzór naturalnej deski i pomalowaliśmy ją lakierem wodnym. Ponieważ mamy dziesięcioletnie doświadczenie, potrafimy wykonać deski drewnopodobne taniej i równie dobrze jak nasza konkurencja. 
  Dokumentacja: 
  W Dzienniku Ustaw RP z dn. 13 sierpnia 2015 r., poz. 1165, została opublikowana ustawa z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy o wyrobach budowlanych, ustawy – Prawo budowlane oraz ustawy o zmianie ustawy o wyrobach budowlanych oraz ustawy o systemie oceny zgodności, ustanawiająca m.in. nowe warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych na rynku krajowym.

  Po 1 stycznia 2017 r. Aprobaty Techniczne nie będą wydawane, nowelizowane oraz nie będą przedłużane terminy ich ważności. 

  Większość producentów w Polsce nie posiada Aprobaty Technicznej na pomalowany produkt tego typu. Nasza Deska QWood wykonana jest zgodnie z Zasadami Zarządzania Jakością a do jej wytworzenia użyliśmy w 100% produkty renomowanych producentów. Posiadamy Karty Charakterystyki wszystkich produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów