pytania
Wyprzedaż! Naturalny Zobacz większe

Panel elewacyjny drewnopodobny - Winchester

Nowy produkt

Panel drewnopodobny

w kolorze "WINCHESTER"

cena producenta to 130 złotych za 1m2

Wymiary panelu: 1200 mm X 166 mm X 12 mm

KLIKNIJ I ZAMÓW PRÓBKI ZA 5 ZŁ 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Zadzwoń 790 24 00 33

Więcej szczegółów


130,00 zł brutto

za m2

Więcej informacji

Oferowany przez nas panel elewacyjny drewnopodobny jest wykonany na styropianowym rdzeniu. Powłoką imitującą słoje drewna na panelu jest zbrojona włóknami zaprawa klejąco-szpachlowa. Dzięki jej zastosowaniu panel nie wymaga stosowania siatki wzmacniającej.

Powoduje to, że panel jest lekki (waży mniej niż kilogram). Po zamontowaniu całość zarówno z daleka, jak i z bliska do złudzenia przypomina elewację drewnianą.

Prosty i szybki montaż bez specjalistycznego sprzętu

Dzięki elastycznym właściwościom styropianu oferowany przez nas panel elewacyjny łatwo dociąć do potrzebnych rozmiarów nawet za pomocą zwykłego noża kuchennego. Nie ma także potrzeby tworzenia fug pomiędzy panelami, co sprawia, że montaż paneli na fasadzie jest szybki i sprawny. Nie wymaga on stosowania środków ochrony osobistej takich jak okulary czy maski przeciwpyłowe. Do montażu niewymagane są także listwy końcowe. Do każdego zamówienia dokładamy również lakier gratis, którym można pomalować panele po docięciu.

Dajemy gwarancję na lata

Udzielamy 5-letniej gwarancji na nasze panele elewacyjne. Gwarancja obejmuje zarówno uszkodzenia mechaniczne powstałe np. w przypadku uderzeń, jak i uszkodzenia wynikające z warunków atmosferycznych.

Pliki do pobrania