pytania
Wyprzedaż! Naturalny Zobacz większe

Panel elewacyjny drewnopodobny – naturalny (złoty dąb)

Nowy produkt

Panel drewnopodobny

w kolorze "NATURALNY"

cena producenta to 120 złotych za 1m2

Wymiary panelu: 1200 mm X 166 mm X 12 mm

KLIKNIJ I ZAMÓW PRÓBKI ZA 5 ZŁ 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Zadzwoń 790 24 00 33

Więcej szczegółów


130,00 zł brutto

za m2

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest panel elewacyjny drewnopodobny o naturalnym kolorze i wymiarach 1200 mm X 166 mm X 12 mm. Już w cenie od 5 zł możesz zamówić próbkę produktu.

Więcej informacji na temat produktu

Rdzeniem tego panelu elewacyjnego jest styropian EPS 200. Pokryty jest on zaprawą klejąco-szpachlową imitującą słoje drewna. Dzięki temu panel jest odporny na uderzenia mechaniczne oraz wpływ warunków atmosferycznych. W przeciwieństwie do paneli wykonanych z prawdziwego drewna nasze panele nie wymagają późniejszej konserwacji.

Montaż na fasadzie

Panele należy montować bezpośrednio do styropianu lub warstwy kleju na siatce za pomocą zapraw klejących do styropianu. Należy pamiętać o tym, aby odpowiednio przygotować podłoże pod panele (osuszyć, oczyścić i wyrównać). Klej powinien być rozprowadzony równomiernie na całej powierzchni. W przypadku konieczności docięcia paneli należy je w ramach wykończenia pomalować lakierem, który dodajemy gratis do zamówienia. Na zamontowane panele udzielamy 5-letniej gwarancji.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Kontakt z naszymi panelami nie powoduje żadnych negatywnych dla zdrowia skutków. Praca z nimi nie wymaga stosowania specjalnych środków ochrony takich jak rękawice, okulary ochronne czy maski przeciwpyłowe. Do ich obróbki wystarczą podstawowe narzędzia takie jak nóż lub piła.

Pliki do pobrania