pytania
Wyprzedaż! Mahon Zobacz większe

Panel elewacyjny drewnopodobny – mahoń

Nowy produkt

Panel drewnopodobny

w kolorze "MAHOŃ"

cena producenta to 120 złotych za 1m2

Wymiary panelu: 1200 mm X 166 mm X 12 mm

KLIKNIJ I ZAMÓW PRÓBKI ZA 5 ZŁ 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Zadzwoń 790 24 00 33

Więcej szczegółów


130,00 zł brutto

za m2

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest panel elewacyjny drewnopodobny w mahoniowym kolorze, o wymiarach 1200 mm X 166 mm X 12 mm. Już od 5 zł możesz zamówić próbkę produktu.

Więcej informacji o produkcie

Dzięki swoim właściwościom oferowane przez nas panele elewacyjne drewnopodobne na styropianie stanowią świetną imitację drewna. Do złudzenia przypominają one drewno, zarówno z daleka, jak i z bliska. Styropian EPS 200 jest niezwykle elastyczny, dzięki czemu przy montażu nie ma potrzeby tworzenia fug.

Prosty montaż paneli elewacyjnych

Montaż naszych paneli elewacyjnych drewnopodobnych jest niezwykle prosty i szybki. Nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia ani materiały ochronne (np. maski przeciwpyłowe czy okulary ochronne). Niepotrzebne są też listwy końcowe. Kontakt z panelami nie wywołuje żadnych negatywnych skutków dla zdrowia takich jak oparzenia czy podrażnienia śluzówki. Montaż paneli powinien odbywać się w temperaturze z przedziału: 5-30 stopni Celsjusza.

Gwarancja na lata

Nasze panele elewacyjne po montażu są odporne na warunki atmosferyczne. Powłoka paneli elewacyjnych jest wytrzymała i odporna zarówno na wpływ promieni słonecznych, jak i deszczu czy mrozu. Dajemy na nie 5-letnią gwarancję.

Lakier gratis do zamówienia

Oferowane przez nas panele elewacyjne można z łatwością dociąć do kąta 45 stopni i przystosować do indywidualnych potrzeb. W takiej sytuacji należy po zakończeniu prac pomalować je lakierem, który dodajemy gratis do każdego zamówienia.

Pliki do pobrania