pytania
Wyprzedaż! Ciemny Zobacz większe

Panel elewacyjny drewnopodobny – ciemny orzech

Nowy produkt

Panel drewnopodobny

w kolorze "CIEMNY ORZECH"

cena producenta to 120 złotych za 1m2

Wymiary panelu: 1200 mm X 166 mm X 12 mm

KLIKNIJ I ZAMÓW PRÓBKI ZA 5 ZŁ 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Zadzwoń 790 24 00 33

Więcej szczegółów


130,00 zł brutto

za m2

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest panel elewacyjny drewnopodobny w kolorze ciemnego orzecha o wymiarach 1200 mm X 166 mm X 12 mm. Już za 5 zł możesz zamówić próbkę produktu 

Więcej informacji na temat produktu

Panel elewacyjny drewnopodobny „Ciemny orzech” posiada styropianowy rdzeń. Dzięki niezwykłym właściwościom styropianu po zamontowaniu panele drewnopodobne nawet z bliska do złudzenia przypominają prawdziwe drewno, tworząc jego świetną imitację. Produkt nie wymaga również późniejszej konserwacji. Raz zamontowane panele mogą służyć przez lata.

Montaż paneli – co musisz wiedzieć?

Montaż naszych paneli elewacyjnych drewnopodobnych jest niezwykle prosty i szybki. Nie są tu wymagane żadne specjalistyczne narzędzia ani materiały ochronne (np. maski przeciwpyłowe czy okulary ochronne). Kontakt z panelami nie wywołuje żadnych negatywnych skutków dla zdrowia takich jak oparzenia czy podrażnienia śluzówki.

Kilkuletnia gwarancja na produkt

Nasze panele elewacyjne po montażu są odporne na wpływ warunków atmosferycznych. Powłoka paneli elewacyjnych jest wytrzymała i nie traci swoich właściwości w wyniku działania promieni słonecznych oraz deszczu czy mrozu. Dajemy na produkt 5-letnią gwarancję.

W przypadku konieczności docięcia – lakier gratis

W przypadku konieczności dopasowania panelu do indywidualnych potrzeb bardzo łatwo jest dociąć go do kąta 45 stopni za pomocą podstawowych narzędzi takich jak nóż czy ręczna piła. W takiej sytuacji, aby prawidłowo wykończyć elewację, należy pomalować panele lakierem, który dodajemy gratis do każdego zamówienia.

Pliki do pobrania