CIEPŁE ŚCIANY I PODŁOGI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • QELEWACJE

  Jesteśmy wiodącym producentem paneli / desek styropianowych drewnopodobnych. Nasza produkcja odbywa się w Kadach koło Grodziska Mazowieckiego (województwo mazowieckie)

  więcej na www.qelewacje.pl

  Nasze panele są bardzo lekkie o realistycznej strukturze drewna. Profile elewacyjne QWOOD są proste w montażu i odporne na warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnej deski nasz produkt nie wymaga późniejszej konserwacji. Rdzeniem paneli elewacyjnych jest styropian EPS200, który pokryty jest specjalnie przygotowaną powłoką, wzbogaconą o mikrowłókna i uformowaną w strukturę drewna.

  Panele drewnopodobne QWOOD przeznaczone są do stosowania jako elementy dekoracyjne ścian zewnętrznych budynków, produkowane są w jednym wymiarze: dł. 1200mm x szer. 166mm x gr. 12mm.

  Panele drewnopodobne mocuje się do podłoża za pomocą dopuszczalnych do obrotu zapraw klejących do styropianu. Podłoże powinno być suche, wolne od słabo związanych fragmentów oraz oczyszczone z kurzu i tłuszczu. Podczas prowadzenia prac temperatura podłoża i otoczenia nie powinna być niższa niż +5 C i nie wyższa niż +30 C. Do obróbki paneli wykorzystuje się proste, ogólnodostępne narzędzia takie jak ręczne piły czy noże. Kontakt z panelami nie powoduje oparzeń rąk czy podrażnień skóry i błon śluzowych oraz nie wywołuje innych szkodliwych dla zdrowia skutków. Praca z nimi nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej typu rękawice, maski przeciwpyłowe, ubrania lub okulary ochronne. Po wykonaniu montażu są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

  W celu uzyskania najlepszego efektu do każdego zamówienia dajemy GRATIS lakier w kolorze paneli do ewentualnych wykończeń lub poprawek w ilości 0,33 litra na każde 10m2

 • Styropian KNAUF