CIEPŁE ŚCIANY I PODŁOGI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • QELEWACJE

  Panele elewacyjne drewnopodobne

  Ascom jest wiodącym producentem paneli elewacyjnych. Wszystkie oferowane przez nas drewnopodobne deski styropianowe są produktami wysokiej jakości, spełniającymi wymogi izolacyjne budynków. Jako producent zapewniamy, że dbamy o jakość naszego asortymentu: od momentu jego powstania aż do dostarczenia do klienta. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kadach, koło Grodziska Mazowieckiego (województwo mazowieckie).

  W sprzedaży posiadamy m.in.

  • panele elewacyjne styropianowe;
  • surowe panele drewnopodobne (bez lakieru);
  • lakier do surowych desek.

  Dlaczego warto wybrać nasze panele na elewacje?

  Oferowane przez nas panele elewacyjne są proste w montażu. Do ich obróbki wystarczą proste, używane na co dzień narzędzia, takie jak nóż czy piła. Nasze panele elewacyjne spełniają również funkcję dekoracyjną. Wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych i nie wymagają już konserwacji. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe.

  Panele drewnopodobne doskonale imitują drewno, a są od niego sporo tańsze. Jest to więc świetny sposób na ocieplenie budynków dla tych klientów, którzy cenią sobie ekologię i oszczędność. Gotowe panele są pomalowane lakierem wodnym. Dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań mamy w ofercie surowe, nielakierowane płyty, które można polakierować na dowolny kolor.

  Montaż styropianowych paneli elewacyjnych jest bardzo łatwy. Należy przymocować je do podłoża za pomocą dopuszczonych do obrotu zapraw klejących do styropianu, mając na uwadze wymóg, że podłoże powinno suche, wyrównane i oczyszczone z kurzu i tłuszczu.

 • Styropian KNAUF

  Styropian

  Twoje rachunki za ogrzewanie są wysokie, a mimo to we wnętrzach nie jest wystarczająco ciepło? Podkręcasz ogrzewanie na coraz wyższą temperaturę, a mimo to w domu wieje chłodem? Najprawdopodobniej potrzebuje on docieplenia.

  Styropian fasadowy – najlepsze rozwiązanie

  Obecnie jedną z najlepszych metod docieplania budynków jest montaż styropianu fasadowego. Gwarantuje on bardzo dobrą izolację, która znacząco poprawia komfort użytkowania budynku. W odróżnieniu od wełny mineralnej styropian fasadowy nie traci swoich właściwości izolacyjnych z biegiem czasu.

  Wybierz styropian najwyższej jakości

  Jeśli chcesz, aby Twój dom był docieplony, a rachunki za ogrzewanie niższe niż dotychczas, już dziś skorzystaj z naszej oferty i zdecyduj się na zakup styropianu fasadowego najwyższej jakości. Ascom oferuje styropian na elewacje, którego największą zaletą jest nawet o 30% mniejsza grubość płyty niż w przypadku innych produktów z tej kategorii. Styropian jest odpowiedni do dociepleń balkonów, loggii, ścian, dachów i podłóg.

  Mimo mniejszej grubości świetnie izoluje on chronione powierzchnie. Dzięki tym właściwościom styropian od tego producenta jest też świetnym rozwiązaniem do stosowania we wnętrzach, gdyż nie obciąża zbytnio ścian czy podłóg. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rodzaj styropianu najlepszy dla siebie.