CIEPŁE ŚCIANY I PODŁOGI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • QELEWACJE

  Panele elewacyjne drewnopodobne

  Ascom jest wiodącym producentem paneli elewacyjnych. Wszystkie oferowane przez nas drewnopodobne deski styropianowe są produktami wysokiej jakości, spełniającymi wymogi izolacyjne budynków. Jako producent zapewniamy, że dbamy o jakość naszego asortymentu: od momentu jego powstania aż do dostarczenia do klienta. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kadach, koło Grodziska Mazowieckiego (województwo mazowieckie).

  W sprzedaży posiadamy m.in.

  • panele elewacyjne styropianowe;
  • surowe panele drewnopodobne (bez lakieru);
  • lakier do surowych desek.

  Dlaczego warto wybrać nasze panele na elewacje?

  Oferowane przez nas panele elewacyjne są proste w montażu. Do ich obróbki wystarczą proste, używane na co dzień narzędzia, takie jak nóż czy piła. Nasze panele elewacyjne spełniają również funkcję dekoracyjną. Wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych i nie wymagają już konserwacji. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe.

  Panele drewnopodobne doskonale imitują drewno, a są od niego sporo tańsze. Jest to więc świetny sposób na ocieplenie budynków dla tych klientów, którzy cenią sobie ekologię i oszczędność. Gotowe panele są pomalowane lakierem wodnym. Dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań mamy w ofercie surowe, nielakierowane płyty, które można polakierować na dowolny kolor.

  Montaż styropianowych paneli elewacyjnych jest bardzo łatwy. Należy przymocować je do podłoża za pomocą dopuszczonych do obrotu zapraw klejących do styropianu, mając na uwadze wymóg, że podłoże powinno suche, wyrównane i oczyszczone z kurzu i tłuszczu.

 • Stara Cegła